افزایش ورودی گوگل
خرید ورودی گوگل
بهبود رتبه سایت در گوگل
بهینه سازی سایت در گوگل
بالا بردن سایت در سرچ گوگل

افزایش ورودی گوگل به صورتی میباشد که امروزه 100 درصد سایت های معروف از موتور جستجوی بهبود رتبه گوگل استفاده می کنند و

وب سایت هایی موفق اقدام به خرید ورودی گوگل می نمایند تا بتوان در صفحه اول گوگل دیده شوند

  • خرید ورودی گوگل باعت شده در گوگل با تکیه بر سئو آی پی رنک با تکیه بر تیم فنی و استفاده از استاندارد های گوگل این امکان را فراهم می نماید که سایت شما در صفحه اول گوگل قرار گیرد.

افزایش ورودی گوگل

تمامی امکانات بی نظیری که در قسمت افزایش بازدید سایت وجود دارد ، در بخش ورودی گوگل نیز مهیاست و شما می توانید با مشخص نمودن کلمه کلیدی دلخواه خود ، کاربران واقعی از گوگل و یا سایر موتورهای جستجو دریافت نمایید و جایگاه خود را در جستجوی کاربران بالاتر ببرید.

یکی از مهم ترین عوامل موثر در بهینه سازی سئو و سئو وب سایت  بهبود رتبه سایت در گوگل ، افزایش ورودی سایت از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو است. از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت خرید ورودی گوگل برای سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است. پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند.

از آن جایی که گوگل به عنوان مهمترین موتور جستجوی موجود در اینترنت ، مرجع بسیاری از کاربران وب برای جستجوی مطلب موردنظرشان می باشد ، افزایش ورودی گوگل همواره یکی از دغدغه های اصلی وب مستران به شمار می رود. راه های مختلفی برای بهبود رتبه سایت در گوگل وجود دارد. تولید محتوای مناسب ، توجه درست و اصولی به مسائل مربوط به سئو و همچنین تبلیغات هوشمندانه می تواند از عواملی باشد که در افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو موثر است. اما راه دیگری نیز برای این مسئله وجود دارد و آن خرید بازدید گوگل است. مجموعه کلیک اول افزایش ورودی گوگل را به صورت واقعی به همراه امکانات متنوع بازدید برای شما فراهم آورده است.

خرید ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل یکی از عوامل موثر در بهبود رتبه الکسا نیز به شمار می رود. از آن جایی که گوگل سایت اول دنیا (و ایران) در رتبه بندی الکسا می باشد ، هنگام دریافت ورودی از گوگل ، سایت شما در واقع از سایت شماره 1 دنیا ورودی گرفته است. این مسئله در دراز مدت تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا سایت شما می گذارد. بازدیدهای ارائه شده توسط کلیک اول توسط کاربران واقعی و ایرانی انجام شده و در تمامی آمارگیرهای معتبر قابل پیگیری و مشاهده هستند. سفارش خرید ورودی گوگل از سئو آی پی رنک اگر برای روزهای بالا انتخاب شود ، تاثیر خود را در مدت زمان دو هفته الی یک ماه خواهد گذاشت.

1-ایجاد حساب گوگل

2-بررسی و آنالیز وب سایت

3-بررسی کلمات کلیدی

4-سئو وب سایت

5-ارسال بازدید کننده از گوگل

6-افزایش بازدید سایت